Program Płatnik > Płatnik 9 (8)

komponenty i słowniki programu błąd pobierania

<< < (6/6)

DarekD:
Nie aktualizuje Ci się tylko baza adresowa. Ona nie ma wpływu na reguły wyliczeń - możesz normalnie pracować.

P9 nie może zaktualizować plików:
slU_AdresMiejsc
slU_AdresNumer
slU_AdresPNA
slU_AdresUlic

marta:
Dziękuję za odpowiedź. Pytam, dlatego że wcześniej takiego problemu nie miałam, komponenty i słowniki programu aktualizowały się zawsze na zielono, status - aktualne.

pawelcz:
Witam,
zostałem zmuszony do przeniesienia programu płatnik na nowy dysk, wszystko jest zainstalowane, teoretycznie działa poprawnie, problem pojawia się w momencie wysyłania dokumentów

księgowa zgłasza również problem z wydrukowaniem poprawnych przelewów na składki emerytalne, zdrowotne i Fundusz Pracy.

DarekD:

--- Cytat: pawelcz w 11 Czerwiec 2014, 09:14:46 ---zostałem zmuszony do przeniesienia programu płatnik na nowy dysk, wszystko jest zainstalowane, teoretycznie działa poprawnie, problem pojawia się w momencie wysyłania dokumentów

--- Koniec cytatu ---

Co jest ustawione na zakładce Przekaz->Ustawienia przekazu elektronicznego->Inne ?
Czy jest zwobodny dostęp do internetu z tego komputera?

--- Cytuj ---księgowa zgłasza również problem z wydrukowaniem poprawnych przelewów na składki emerytalne, zdrowotne i Fundusz Pracy.

--- Koniec cytatu ---

Co to dokładnie znaczy 'poprawnych' ? Chodzi o kwoty? Układ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej